Dom parterowy to coraz chętniej wybierane rozwiązanie. Jednopoziomowe mieszkania oferują komfort, jeśli chodzi o przemieszczanie się – brak schodów to atut zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i osób starszych. Ponadto domy parterowe to także przytulność, kameralność, bliskość do ogrodu z poziomu każdego pomieszczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo projekty domów parterowych na każdą kieszeń, dopasowanych do indywidualnych preferencji i możliwości.

Projekt domu parterowego – bogata oferta

Dobry projekt to pierwszy krok do spełnienia marzenia o wymarzonym, rodzinnym domu. To na tym etapie trzeba zdecydować o estetyce i funkcjonalności zarówno samego budynku, jak i poszczególnych pomieszczeń. W dziale "Projekt domu parterowego" znajdą Państwo szeroki wybór planów jednopoziomowych domów o różnej powierzchni, stylu, wykończeniu. Proponujemy zarówno niewielkie, przytulne domy dla pary lub niedużej rodziny, jak i domy parterowe o większej powierzchni, które doskonale sprawdzą się w przypadku większych rodzin, jak i tych, którzy lubią duże przestrzenie. Wielbiciele tradycyjnego budownictwa, znajdą w naszej ofercie klasyczne domy ze spadzistym dachem, dla zwolenników stylu nowoczesnego przewidziano projekty domów parterowych o prostej, minimalistycznej bryle, z płaskim dachem. Domy różnią się również wykończeniem, ilością przeszkleń, rozkładem pomieszczeń, każdy może zostać dodatkowo spersonalizowany pod kątem potrzeb rodziny.

Zalety domów parterowych

Dlaczego warto postawić na dom parterowy? To rozwiązanie nie bez powodu ma tylu zwolenników – jest szybkie, ekonomiczne i funkcjonalne. Unikając prac na wysokościach, można postawić dom taniej i szybciej, a tworząc jednopoziomową przestrzeń mieszkalną, zyskać wygodne, przytulne miejsce dla całej rodziny. Dom parterowy jest elastyczny, łatwy do rozbudowania i przearanżowania. Sprawdzi się w przypadku pary, małżeństwa z dziećmi albo wielopokoleniowej rodziny. Może ewoluować z czasem, łatwo dopasowując się do zmieniających się potrzeb domowników.