Projekt, który łączy funkcjonalność i niskie koszty, bez utraty na jakości? Dom parterowy generuje mniej wydatków, bo nie wymaga prac na wysokościach, a dodatkowo jest niezwykle komfortowy, niezależnie od wielkości rodziny. Zapewnia przytulność, swobodę poruszania się po wszystkich pomieszczeniach, w każdej chwili może zostać łatwo rozbudowany i dopasowany do potrzeb domowników. Biuro z500 oferuje szeroki wybór projektów domów parterowych – klasycznych, nowoczesnych, o zróżnicowanej powierzchni i układzie pomieszczeń.

Zalety domów parterowych

Dom parterowy to rozwiązanie, które wciąż zyskuje na popularności. Niesie za sobą szereg zalet – od komfortu, przez funkcjonalność, po niskie koszty budowy i utrzymania. Jako że postawienie domu jednopoziomowego nie wymaga prac na wysokościach, budowa przebiega szybciej i generuje mniej kosztów. Dom parterowy posiada również mniej elementów konstrukcyjnych, przez co jest łatwiejszy do rozbudowania – jeśli rodzina się powiększy albo zmienią się jej potrzeby, dom bez przeszkód można będzie przebudować. Oprócz tego jeden poziom to większa wygoda na co dzień – brak dodatkowych kondygnacji docenią zwłaszcza rodziny z małymi dziećmi i osoby starsze. Jednopoziomowa przestrzeń jest wygodna, przytulna, pozwala całej rodzinie na stały kontakt, jednocześnie zapewniając intymność każdemu członkowi rodziny.

Projekt domu parterowego dopasowany do indywidualnych potrzeb

Decydując się na budowę domu parterowego, klient może przebierać w projektach, wybierając ten, który najbardziej odpowiada jego wizji. Biuro oferuje kilkaset projektów domów jednopoziomowych różniących się wielkością powierzchni, sposobem jej zagospodarowania, wykończeniem, stylem. W ofercie znalazły się niewielkie domki drewniane, domy parterowe w stylu klasycznym, a także jednopoziomowe domy zachwycające oszczędną, nowoczesną bryłą i dużą ilością wpuszczających do wnętrza światło przeszkleń.